YAPRAK RESIDENCE

Yaprak Residence Erzurum'un En Prestijli Konut Projesi

Erzurum'da başlayan bir hikaye...

ERZURUM’UN EN PRESTİJLİ KONUT PROJESİ YAPRAK RESİDENCE’DE SONA GELİNDİ!

Örnek dairelerin tamamlandığı projede 0,85 faiz oranı avantajıyla daireler satışa sunulmuştur.

İletişim: 0 532 442 37 08

60 gün içerisinde yapımı tamamlanacak olan Yaprak Residence ile Aileniz Mutluluğun En Büyüğünü Hak Ediyor

Olgun Gür İnşaat, Yaprak Residence'de bulunan 88 dairenin tamamını, akılcı ve şık mimari yapısıyla ailelerin konforu için tasarladı.

2+1, 3+1 ve 4+1’den 7+1 dubleks dairelere kadar alternatif seçenekler bulunan projede, tüm daireler ergonomik metrekarelerle inşaa ediliyor. Her daire huzur dolu yaşam alanlarına dönüşüyor.

Her alanında en kaliteli ürünlerin kullanıldığı projede mutfak dolapları, kapılar, vestiyer, tavan tamamı lake Kelebek Mobilya ürünü olup 4 yıl garantilidir.

Tamamı bay ve bayanlar için farklı olarak tasarlanan fitness salonları, saunalar, buhar banyoları, Türk hamamları, yüzme havuzları, her daire için en az 3 araçlık kapalı otopark ve güvenlik sistemleri, çocuklar için yüzme havuzu ve her blok için farklı oyun alanları, kamelyalar ve yeşil alanları ile prestijli bir yaşam sizleri bekliyor.

Olgun Gür A.Ş. Yaprak Residence'de doğa sizinle. Bahçe katlarından teras katlarına ve siteye girdiğinizden itibaren size eşlik eden ağaçlar... Yeni evinizde nefes her yerde, yeşil her yerde.

Nerede o eski komşuluklar dediğinizi duyar gibiyiz. O komşuluklar şimdi yeni evinizde yeniden canlanıyor. Yatay mimaride, her katta 4 daire olacak şekilde planlanan Yaprak Residence komşuluk ilişkilerine imkan tanıyan yapı sunuyor. Binalar arası çocuk bahçesi ve oturma alanlarıyla muhabbetiniz iki katına çıkıyor.

Olgun Gür A.Ş. Yaprak Residence'de yaşam çocuklara güzel. Çocuk oyunlanları, geniş peyzaj alanları, yeşil alanları ile Olgun Gür A.Ş. Yaprak Residence tüm çocuklara eğlence dolu bir yaşam sunuyor.

Yapımı tamamlanan örnek dairemizi gezebilirsiniz.

Lokasyon

Olgun Gür A.Ş. Yaprak Residence Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi, Nenehatun Caddesi, Eski Doğu TV Arkası Yakutiye/Erzurum

FOTOĞRAFLAR

KAT PLANLARI